Bit-Biznis™

Bit-Biznis™ vám prináša cloudové riešenie pre každú spoločnosť. Môžete zálohovať všetky dáta na počítačoch vo vašej kancelárii, ale aj mimo nej. Tímová práca nebola nikdy jednoduchšia vďaka prístupu k spoločným súborom odkiaľkoľvek. Zdieľanie firemných súborov a zdieľanie veľkých súborov je skvelá pridaná hodnota, ktorú môžete priniesť svojim klientom. S Bit-Biznis™ máte plnú kontrolu nad vašimi firemnými dokumentami a o ich bezpečnosť je vďaka našej Bit-Zálohe dôkladne postarané.

 

Nekonečné možnosti

Bitguard vám prináša výkonnú online zálohu a serverové cloud riešenie pre váš biznis. Vďaka jednoduchosti použitia je jeho implementácia vhodná naozaj pre každého od najmenších podnikov až po tie najväčšie.

 

Online záloha

Ľahká odpoveď na komplikovaný problém. Jednoducho nainštaujte Bitguard softvér na každý počítač vo vašej firme a o nič viac sa starať nemusíte. Softvér automaticky zálohuje obsah počítačov na server Bitguard. Nemusíte nič nastavovať. Nič o čo by ste sa museli báť. Vy ako administrátor môžete vidieť všetky zálohované dáta a môžete jednoducho ktorékoľvek obnoviť použitím nášho softvéru pre PC alebo MAC.

 

Spolupráca na cloude

Je to ako vzdialený sieťový priečinok nabitý výhodami, ktorý voláme Bit-Aktovka. Rovnaké súbory pre všetky vaše firemné počítače bez ohľadu na to, v akej miestnosti alebo meste sa nachádzate. Pracujete na rovnakých súboroch ako kolegovia. Máte prehľad kto čo menil, pridávate odkazy a pripomienky. Jednoducho komunikujete medzi sebou a riešite problémy. Môžete prideliť každému zamestnancovi vlastný súkromný priečinok a pre celé tímy vytvárať spoločné pracovné zložky, v ktorých môžu spolupracovať.

 

Webové zdieľanie

S Bitguard môžete svoje dáta aj jednoducho zdieľať. Vďaka zabudovanej službe dostane váš biznis svoj unikátny bitguard webový portál (vašemeno.bitguard.sk). Na tieto stránky môžete dokonca pridať svoje vlastné logo a obsah, z čoho môžu profitovať najmä vaši zákazníci. Len pár klikmi zdieľate čokoľvek prostredníctvom cloudu. Môžete zdieľať obsah s kýmkoľvek (odošleme prijímateľovi špeciálny zabezpečený link s prístupom k súboru). Je to vynikajúca alternatíva pre odosielanie veľkých dát emailom alebo FTP, ktorá posunie váš biznis opäť o stupienok vyššie na profesionálnom rebríčku.

 

Cloudová synchronizácia

Bitguard synchronizuje dáta medzi vašimi počítačmi. To znamená, že ak budete chcieť zamestnanci si môžu svoju prácu zobrať aj domov. Využiteľnosť je zrejmá aj na pracovných cestách. Môžu pracovať na aktuálnych súboroch a dátach všade, kde majú internetové pripojenie. Ak si vaši zamestnanci ešte stále posielajú medzi sebou súbory a informácie cez email, je tu aj lepšia možnosť. Zvýšte ich produktivitu a zjednodušte im prácu už teraz!

 

Cloudové úložisko

Získajte FTP, SFTP a WebDAV prístup ku všetkému na vašom Bitguard úložisku. V skutočnosti vám Bitguard prináša všetko, čo potrebujete nato aby ste mohli nastaviť váš FTP server za zlomok času a s množstvom výhod.

 

O bezpečnosť dát na serveroch sa stará kryptografické zabezpečenie AES-256. Ide o najvyšší vojenský štandard. Jedným z ďalších zabezpečení je tím pracovníkov bezpečnosti, ktorí zabezpečujú servre 24 hodín, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Bitguard ako jeden z mála môže využívať serverové farmy certifikované TIER III.