Mobilné aplikácie

Pristupujte k svojím dátam v Bit-Zálohe a Bit-Aktovke zo všetkých mobilných zariadení.

S Bitguard môžete pristupovať ku všetkým vaším dátam v zálohe a aktovke  kedykoľvek a úplne zadarmo z každého mobilného zariadenia.

 

Naše bezplatné mobilné aplikácie pre iPhone, iPad a Android vám jednoducho umožnia prezerať vaše dokumenty, počúvať hudbu či streamovať vaše videá priamo na vaše mobilné zariadenie. Stačí vám k tomu 3G, 4G alebo WiFi sieť. Takže už viac nepotrebujete nahrávať videá priamo do vášho zariadenia. Nahrajte svoje dokumenty, hudbu či videá na servery Bitguard a prezerajte, otvárajte a upravujte všetky súbory priamo na vašom zariadení.

 

Taktiež sme pre vás pripravili aplikáciu pre Windows 8 v metro dizajne. Vďaka tejto aplikácii môžete ľahko pristupovať k svojim súborom aj z tabletov. Aplikáciu pre Windows 8 si môžete stiahnuť priamo vo Windows Obchode. Nahrajte súbory na server a jednoducho prezerajte a používajte svoje súbory.

 

A ak nemáte iOS, Android alebo  Windows 8 nezúfajte. Máme riešenie aj pre ostatné mobilné zariadenia. Prejdite na m.bitguard.sk a prihláste sa svojimi prihlasovacími údajmi. Vďaka tejto online aplikácii môžete otvárať, prezerať a sťahovať súbory na vašom Bitguard účte. Náš mobilný portál bol špeciálne dizajnovaný s ohľadom na používateľov Blackberry a Windows mobile.

 

Najlepšie na všetkom je, že nezáleží na tom aké mobilné zariadenie máte alebo aký účet máte predplatený. Všetky aplikácie sú celkom zadarmo. Aplikácie hľadajte na  iTunes obchode, Android obchode, Windows obchode pod názvom OPEN ACCESS. Taktiež ich môžete stiahnuť v úvode svojho profilu po registrácii na bitguard.sk

 
istore winstore googleplay