VAŠE DÁTA K DISPOZÍCII NA KAŽDOM ZARIADENÍ

Bitguard softvér a aplikácie pre každé zariadenie

Pre domácnosti

NA KOĽKO SI CENÍTE DÁTA VO SVOJOM PC ?

RODINNÉ FOTOGRAFIE

VIDEÁ Z DOVOLENKY

OSOBNÉ DOKUMENTY

ŠTUDIJNÉ PROJEKTY

ZBIERKY FILMOV A HUDBY

KOĽKO ČASU VENUJETE ICH ZÁLOHÁM A OCHRANE?

0

BITGUARD™ CHRÁNI VAŠE DÁTA

24 HODÍN, 7 DNÍ V TÝŽDNI A 365 DNÍ V ROKU

Čo to je?

Stalo sa vám, že sa váš počítač alebo CD s fotografiami z rodinnej oslavy poškodili? Vymazali ste si omylom svoje cenné dáta? S Bitguard™ už viac nikdy nebudete musieť platiť obrovské sumy za obnovu dát. Všetky vaše súbory budú už navždy v bezpečí.

 

Bitguard™ je softvér, ktorý automaticky zálohuje vami vybrané dáta z vášho počítača. Minimalizuje tak riziko, že z dôvodu poškodenia hardvéru stratíte vaše súbory. Aplikácia odosiela vaše dáta v šifrovanej podobe na kryptograficky zabezpečené servre, na ktorých sú uložené v takzvanom RAID-e. To znamená že sú naraz uložené nie len na jednom,  ale v niekoľkých kópiách na viacerých pevných diskoch. Samozrejmosťou je aj fyzický dohľad nad servermi či už technikmi svetového formátu, alebo súkromnou vojenskou službou a to 24 hodín, 7 dní v týždni.

 

Navyše na kontrolu vašich dát v Bitguard™  môžete využiť naše bezplatné aplikácie pre mobilné zariadenia, s ktorými máte svoje súbory neustále pod kontrolou. 

 

Bit-Záloha™

Neobmedzená automatická online záloha pre všetky počítače. Vaše dáta budú v bezpečí za menej, ako by vás stála kúpa externého HDD.

Už od
5€/mesačne*
Viac info

Bit-Aktovka™

Vaše dáta vo všetkých vašich zariadeniach, kdekoľvek ste. 512GB miesta pre uloženie vašich dokumentov online. Jednoduché zdieľanie obsahu.

Už od 
8,33€/mesačne*

Viac info

Bit-Pro™

Zálohujte vaše počítače a synchronizujte všetky dáta medzi vašimi zariadeniami. 0,5TB (512GB) miesta v Bit-Aktovke + Bit-Záloha pre 1 PC/Mac.

Už od 
12.50€/mesačne*
Viac info

O bezpečnosť dát na serveroch sa stará kryptografické zabezpečenie AES-256. Ide o najvyšší vojenský štandard. Jedným z ďalších zabezpečení je tím pracovníkov bezpečnosti, ktorí zabezpečujú servre 24 hodín, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Bitguard ako jeden z mála využíva aj serverové farmy certifikované TIER III.

 

Podobná uroveň bezpečnosti by v domácich podmienkach stála tisíce eur, s Bitguard™ môžete mať dátovo úplne neobmedzenú zálohu už od
5€/mesačne*
.

 

*Cena za službu pri ročnom predplatnom.