Bit-Aktovka™

Rozšírte váš diskový priestor o 512GB a pristupujte k vašim súborom na všetkých vašich zariadeniach kdekoľvek sa nachádzate.

Vaše dáta všade tam, kde ste

Bit-Aktovka je súkromné úložné miesto pre vaše súbory. Je synchronizovaná medzi všetkými vašimi počítačmi. Samozrejmosťou je prístup zo všetkých vašich mobilných zariadení. V základnom balíku prichádza s 512GB voľného miesta pre vaše potreby.

 

Rovnaké súbory na všetkých počítačoch

Bit-Aktovka sa objaví vo vašom počítači ako nový pevný disk. Môžete ho používať ako ktorýkoľvek iný disk. Presúvajte súbory a priečinky alebo ich spustite vo vašich obľúbených aplikáciách. Tento disk je cez internet synchronizovaný medzi všetkými vašimi zariadeniami, takže ho máte dostupný kdekoľvek na cestách.

 

Osloboďte vaše dáta

S Bitguard aplikáciami môžete pristupovať k vašim súborom kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete streamovať hudbu a video na cestách. Máme pre vás aplikácie pre iPhone, iPad, Android, Chrome OS a Windows 8. Navyše naša stránka je pre mobilné zariadenia rovnako dostupná zo všetkých zariadení, pripojených na internet.

 

Zdieľanie jediným kliknutím

Potrebujete poslať veľké súbory vašim priateľom, rodine alebo kolegom? S Bitguardom to už nebude žiadny problém. Môžete zdielať súbory s celým svetom alebo len s vybranou skupinou ľudí. Je to len na vás!

 

Vaše dáta všade s vami
Synchronizujte svoje dáta medzi všetkými vašimi počítačmi. 512GB cloudového priestoru s možnosťou rozšírenia podľa potreby.

 

Jednoduchý na použitie
Zobrazí sa ako nový disk na vašom MAC alebo PC. Používajte ho ako každý iný pevný disk.

 

Vaše dáta aj na mobile
Bezplatná mobilná aplikácia vám dovolí prehrávať vaše filmy aj na cestách.

 

Zdieľajte dáta jednoducho
Zdieľajte všetky veľké dáta s vašimi priateľmi a rodinou jednoducho. Už žiadne mailovanie veľkých súborov.