Bit-Pro™

To najlepšie v Bitguard na jednom mieste. Zálohujte, synchronizujte, zdieľajte, ukladajte všetko, čo vám len napadne bez obmedzenia. Pomocou mobilných aplikácii máte vždy a všetko pod kontrolou.

Zálohujte, zdieľajte a pristupujte kdekoľvek sa nachádzate

Zálohujte všetky vaše počítače a jednoducho synchronizujte všetky dáta medzi nimi. K súborom môžete pristupovať odkiaľkoľvek a to všetko v jednom balíku. Získate tak 0,5TB (512GB) online cloudového úložného priestoru.

 

Plná sila Bitguard™

S Bit-Pro™ získavate neobmedzenú online zálohu Bit-Záloha™ pre 1 počítač alebo Mac a plný výkon Bit-Aktovky™ s 0,5TB (512GB) miesta na ukladanie vašich súborov na našom cloude. Takto môžete jednoducho zabezpečiť všetky svoje PC/Mac, zdielať súbory s priateľmi, či rodinou a pristupovať k nim odkiaľkoľvek.

 

Vaše dáta už len v bezpečí

Záloha pracuje na pozadí bez nutnosti ďalšieho zásahu. Nepotrebujete žiadne väčšie technické vedomosti a skúsenosti. Bitguard udržuje vaše dáta v bezpečí za vás. V prípade potreby, môžete svoje súbory obnoviť jediným kliknutím.

 

Rovnaké súbory na všetkých vašich počítačoch

Bit-Aktovka sa objaví vo vašom PC alebo Mac ako nový pevný disk. Môžete ho používať ako ktorýkoľvek iný disk. Presúvajte súbory a priečinky alebo ich spustite vo vašich obľúbených aplikáciách. Tento disk je cez internet synchronizovaný medzi všetkými vašimi zariadeniami, takže ho máte dostupný kdekoľvek na cestách.

 

Osloboďte svoje dáta

S Bitguard aplikáciami môžete pristupovať k vašim súborom kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete streamovať hudbu a video na cestách. Máme pre vás aplikácie pre iPhone, iPad, Android, Chrome OS a Windows 8. Navyše naša stránka je pre mobilné zariadenia rovnako dostupná zo všetkých zariadení, pripojených na internet.

 

Zdieľanie jediným kliknutím

Potrebujete poslať veľké súbory vašim priateľom, rodine alebo kolegom? S Bitguardom to už nebude žiadny problém. Môžete zdieľať súbory s celým svetom alebo len s vybranou skupinou ľudí. Je to len na vás!

 

A ešte oveľa viac pre skúsených používateľov

S Bit-Pro™ získavate exkluzívne funkcie, ktoré nie sú dostupné v žiadnom z domácich účtov. Skúsení používatelia môžu používať FTP a SFTP na prístup do ich cloudového úložiska. Môžu ľahko využívať aj softvér tretích strán pre automatické ukladanie alebo sťahovanie. Taktiež získate WebDAV prístup k vašim súborom, na editáciu vašich súborov z iných aplikácií, ako napríklad Apple Pages, Apple Numbers, Apple Keynote aj na iPade.

 

Maximálny výkon

Bitguard™ prelomové systémy a softvér je navrhnutý tak, aby bol extrémne rýchly a vysoko efektívny. Neobmedzujeme rýchlosť transferov vašich dát medzi serverom a vašim PC. Taktiež neobmedzujeme veľkosť prenášaných súborov. U nás máte absolútnu slobodu.

 

Bit-Záloha™
Neobmedzená online záloha pre 1 počítač alebo MAC

 

Bit-Aktovka™
Synchronizujte svoje dáta medzi počítačmi. Až 0,5TB (512GB) cloudového úložiska.

 

FTP a WebDav
Pristupujte k svojim dátam aj cez aplikácie tretích strán podporujúce FTP, SFTP a WebDAV.

 

Prioritná podpora
Prioritná servisná podpora pre používateľov služby Pro.