Bit-Záloha™

Jednoducho použiteľná automatická online záloha pre vaše PC alebo MAC. Program je nakonfigurovaný tak aby užívateľ mohol v pokoji pracovať s vedomím, že jeho dáta sú zálohované a v bezpečí. Cena zálohy je len zlomok toho, čo by ste zaplatili za obnovu rozbitého disku, ktorá sa môže vyšplhať do stoviek eur. Navyše k nim máte prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek prostredníctvom našich mobilných aplikácii.

Jednoduchá online záloha vašich dát

Záloha chráni vaše cenné dáta tak, že ich jednoducho odošle na zabezpečený server. Je to veľmi jednoduché a absolútne bezpečné. Navyše vôbec nezáleží na tom, aké veľké množstvo súborov potrebujete zálohovať. My svojich zákazníkov neobmedzujeme.

 

Udržujte svoje dáta v bezpečí

Záloha pracuje na pozadí bez nutnosti ďalšieho zásahu. Nepotrebujete žiadne väčšie technické vedomosti a skúsenosti. Bitguard udržuje vaše dáta v bezpečí za vás. V prípade potreby, môžete svoje súbory obnoviť jediným kliknutím.

 

Prezerajte svoje dáta kdekoľvek a kedykoľvek

Akonáhle ste svoje dáta zálohovali, môžete ich prezerať odkiaľkoľvek. K dátam máte prístup z každého prehliadača alebo prostredníctvom našich mobilných aplikácií. Môžete prezerať svoje fotografie, dokumenty, či dokonca počúvať svoju obľúbenú hudbu alebo streamovať celé filmy.

 

Absolútny pokoj pre vašu myseľ

Vďaka používaniu našej zálohy môžete byť úplne pokojný. Prenechajte ochranu a bezpečnosť vašej zálohy na našich odborníkov. Na serveroch udržujeme hneď niekoľko kópií z každého súboru a môžete ich kedykoľvek skontrolovať prostredníctvom našich aplikácii. Všetky vaše dáta sú zabezpečené vojenským šifrovaním, takže sú úplne súkromné a zabezpečené. Ak by ste predsa len potrebovali pomoc, naša podpora je tu pre vás každý deň.

 

Neobmedzená online záloha
Zálohujte celý obsah vášho PC alebo MAC bez ohľadu na to, koľko súborov máte na pevnom disku.

 

Jednoduchý a bezproblémový
Inštalácia prebehne v niekoľkých minútach. Automaticky zálohuje vaše dáta, zatiaľ čo vy pracujete.

 

Prezerajte vaše súbory kdekoľvek
Prihláste sa online kedykoľvek a prezerajte si vaše súbory alebo si ich stiahnite.

 

Vaše Dáta sú 100% zabezpečené
Vaše dáta sú uložené vo viacerých dátových centrách pod 24 hodinovou ochranov 7 dní v týždni. Samozrejmosťou je AES-256 šifrovanie vojenských štandardov a certifikácia TIER III.