Porovnanie produktov

PorovnanieBit-Záloha™

5€/mesačne*

Bit-Aktovka™

8,33€/mesačne*

Bit-Pro™

12.50€/mesačne*

Zálohujte všetky vaše PC alebo MAC Neobmedzená online záloha pre všetky vaše počítače. 
Pridajte další PC alebo MAC len za 2€/mesačne.
Pre jeden PC alebo MACPre 1 PC alebo MAC
Synchronizujte súbory medzi vašimi zariadeniami Uvidíte všetky svoje súbory rovnako na všetkých vašich zariadeniach bez ohľadu na to, kde ste.
Váš osobný priestor pre dáta online Ukladajte čokoľvek čo potrebujete vo vašej aktovke. Dáta nemusia byť uložené aj vo vašom počítači, môžete ich ukladať len vo vašej online aktovke. 

Pridajte priestor navyše len za 3€/mesačne – 0,5TB (512GB)

0,5TB (512GB)0,5TB (512GB)
Pristupujte k svojim súborom zo všetkých prehliadačov Prihláste sa aby ste mohli prezerať vaše dáta priamo z vášho prehliadača. Prechádzajte nimi rovnako ako by ste to robili na svojom PC alebo MAC.
Pristupujte k vašim súborom z mobilných zariadení. Bezplatná aplikácia pre iOS, Android  a Windows 8 vám dovolí  prehliadanie fotiek, hudby, filmov a dokumentov. Prípadne využite našu špeciálne optimalizovanú stránku pre Blacberry a ostatné mobilné zariadenia.
Upravujte súbory priamo cez váš prehliadač Upravujte dokumenty Office, vylaďujte fotografie alebo nahrávajte nové súbory do vášho cloud priestoru z každého webového prehliadača.
Posielajte súbory priamo na svoje obľúbené sociálne siete.  Nahrajte fotografie na Facebook alebo Flickr jediným kliknutím.
Pristupujte až k 30 historickým verziám jedného súboru Potrebujete zvrátiť čo ste urobili?Prepísali ste súbor a myslíte že je nenávratne preč? Žiadny problém – na naších servroch uchovávame až do 30 verzií každého súboru.
Obnova vymazaných dát Uchovávame vymazané dáta na našich servroch až po dobu 30 dní, počas ktorých môžete jedným kliknutím obnoviť vymazané súbory alebo celé priečinky.
Streamujte svoju hudbu alebo filmy priamo z Bitguardu Počúvajte svoju hudbu alebo pozerajte film priamo cez webový prehliadač nech ste kdekoľvek.
Zdieľajte súbory so svojimi priateľmi a rodinou Zdieľajte súbory s vašimi priateľmi a rodinou jednoducho iba jediným kliknutím. Už žiadne posielanie veľkých súborov emailom.
Odošlite súbory na váš  Bitguard účet emailom Odošlite súbory na váš Bitguard účet emailom a my ich za vás nahráme do vašej Aktovky.
Zálohujte NAS zariadenia a siete záloha vášho  NAS disku alebo sieťovej jednotky. 
Pridajte zálohu NAS alebo sieťového priečinka len za 10€/mesačne.
Transfery v lokálnej sieti Používate viacero počítačov v rovnakej sieti? Bitguard presunie súbory medzi vašími PC alebo MAC priamo prostredníctvom lokálnej siete, čím ušetrí čas a bandwidth. 
Maximálne rýchle transfery Nelimitujeme vaše transferové rýchlosti a ani bandwidth. Naše dátové centrá majú celosvetovo rýchle prenosy dát.
100% v bezpečí Vaše súbory sú kryptované AES-256 kryptovaním na vojenskej úrovni. Všetky vaše súbory sú ukladané na serveroch v európskej únii, takže sú vždy po ruke. 
Pracuje na MAC aj Windows Získate rovnaký zážitok z používania našich aplikácií aj na Mac a aj na Windows počítačoch. Vyžaduje Windows XP alebo neskorší, a Mac OS X 10.6 (Snow Leopard) alebo neskorší.
Fantastická podpora Náš zanietený podporný personál na vaše otázky alebo problémy odpovie najneskôr do 24 hodín.
 Ceny:
5€/mesačne*
8,33€/mesačne*
12.50€/mesačne*
KúpiťKúpiťKúpiť