Top 5 Bitguard Windows 8 app funkcie pre podnikateľov

1. Úprava dokumentov pred konaním valného zhromaždenia

Nová aplikácia Bitguard pre Windows 8 vám umožní prezerať a upravovať súbory priamo z aplikácie. To vám dáva možnosť upraviť svoje styčné body pred diskusiou, alebo pridať nejaké ďalšie informácie k šíreniu listu pred mesačným hodnotením. Urobili sme tento proces ešte jednoduchším tým, že umožňuje upravovať súbory priamo v cloude. Nemusíte sťahovať súbor a otvárať ho v inom softvéri; jednoducho kliknite na súbor a otvorí sa rovno v aplikácii Bitguard.

2. Otvorenie všetkých súborov

Windows 8 Modern app umožňuje prístup ku všetkým vašim zálohovaným dáta a tímovej zložke priamo z aplikácie. To znamená, že môžete otvoriť a upravovať dokumenty na vašom kancelárskom počítači z vášho tabletu. A čo viac s automatickým zálohovaním, všetky vaše súbory z minulých rokov sú k dispozícii na dosah ruky z ľubovoľného zariadenia s internetovým prehliadačom. Nikdy viac sa Vám nestane, že stratíte alebo zabudnete súbor.

3. Odoslanie súborov obchodným partnerom priamo z aplikácie

Windows 8 má funkciu nazvanú „kúzla“, ktorá vám umožní zdieľať súbory s ostatnými aplikáciami. Ak otvoríte súbor v Bitguard a vyberiete E-mail „kúzlo“, Microsoft váš súbor automaticky pripojí k novej e-mailovej správe. To vám umožní poslať dôležitý súbor kolegovi alebo zákazníkovi v niekoľkých málo kliknutiach, bez toho aby ste opustili aplikáciu Bitguard.

4. Zobrazenie obrázkov

Naša aplikácia vám umožní rýchlo a ľahko prezerať obrázky uložené v cloude. Na základe spätnej väzby získanej z počiatočných užívateľských recenzií, bola táto časť aplikácie už aktualizovaná. Teraz môžete zobraziť obraz na celej obrazovke priamo v aplikácii jednoduchým kliknutím na miniatúru. Nie je nutné obrázok sťahovať alebo otvárať ho v inom programe.

5. Ľahké otváranie súborov v inom Softvéri

Zjednodušili sme to tak, aby bolo možné zdieľať obsah medzi aplikáciami s aplikáciou Bitguard Windows 8. Pomocou „kúzla“ si môžete otvoriť ľubovoľný súbor v cloude hneď v softvéri voľby. To znamená, že už nie je nutné otvoriť softvér pre úpravu obrázkov alebo prezentačný softvér a potom vyhľadávať súbor v cloude. Stačí kliknúť na súbor v cloude, vybrať „kúzlo“, a kliknúť na softvér, ktorý chcete otvoriť. Súbor sa potom automaticky stiahne a otvorí v softvéri vášho výberu. Je to skvelý šetrič času a robí Bitguard ešte jednoduchším pre používanie.

Comments are closed.